Historie naší společnosti

V březnu tohoto roku jsme instalovali novou LED obrazovku na lávce pro pěší u OC DBK Budějovická. Nově do naši sítě přidány LED obrazovky v Trutnově, Děčíně a  proběhla výměna technologie v Olomouci - Tovární.
Od července v naší sítě LED v Benešově u Prahy a Voticích.

Kompletní repase LED obrazovky Černý most, se změnou formátu ze 4:3 na 16:9, výměna LED obrazovky Havlíčkův Brod, se změnou formátu ze 4:3 na 16:9, výměna LED obrazovky na OC Géčko Liberec. V Říjnu tohoto roku jsme nainstalovali, svou konstrukcí jedinečnou, INDOOR LED obrazovku v OC Olympia Brno a umístili LED na Enterii Arénu v Pardubicích.  Od 18.10 je na původním místě v Ostravě - Zábřehu na ulici Výškovická, v provozu nová technologie, stejně tak jsme LED obrazovky vyměnili i v Praze na OC Vivo Hostivař a v Jihlavě u OC Citypark.

Instalace další LED obrazovky v Praze na OC Atrium Flora, deinstalace LED obrazovky Zličín a Palladium. Výměna technologie za novou v Táboře a Uherském Hradišti.

Odkup LED obrazovky OC Homepark Zličín v Praze, odkup třetí LED obrazovky v Plzni na Americké

Odkup druhé obrazovky v Českých Budějovicích u Výstaviště, znovu zařazení Liberecké LED obrazovky na OC Géčko do portfolia

Odkup LED obrazovky v Uherském Hradišti

Odkup LED obrazovky v Jihlavě u OC City Park,  instalace LED obrazovky ve Zlíně na Třídě Tomáše Bati

Umístění LED obrazovky v Písku u autobusového nádraží

Umístění největší reklamní obrazovky v západních Čechách, Karlovy Vary, přemístění obrazovky v Hradci Králové, odkup dalších dvou obrazovek v Praze

Odkup tří obrazovek v Praze, druhé obrazovky v Liberci a Českých Budějovicích, instalace druhé obrazovky v Plzni

Odkup obrazovky v Olomouci a dvou v Ostravě, umístění obrazovky ve Strakonicích,  Přerově, Teplicích, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Plzni

Umístění obrazovky v Jindřichově Hradci

Umístění obrazovky v Českých Budějovicích

Založení společnosti a umístění obrazovky v Táboře

LED MULTIMEDIA s.r.o. se prioritně zaměřuje na služby v oblasti digitální reklamy na velkoplošných LED obrazovkách. Cílem společnosti je sledovat technologické pokroky v zájmu zvýšení spokojenosti klienta s novými variabilními možnostmi prezentace, které tato služba přináší.

LED technologie je ukázkou nového směru technologického pokroku a zároveň i možností v rámci reklamních velkoplošných obrazovek, jak prezentovat zákazníkům zajímavou a hlavně moderní formu reklamy zaměřenou na image s daleko širším spektrem nastavení kampaně od samotného sdělení až po konečné nasazení.

Sekundárně nabízíme servis nainstalovaných LED obrazovek, jejich samotnou koupi acelkovou realizaci projektu.